Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадроцикл Технок один з кращих з дитячого транспорту для прогулянок на вулиці і в будинку. Потужні колеса робить квадроцикл дуже стійким і за рахунок повертаються передніх коліс, дуже зручним при поворотах, має ергономічне сидіння і зручні ручки. З таким толокаром Ваш малюк буде відчувати себе справжнім гонщиком. Матеріал - пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Розміри | |
| Вага | 3.15 кг |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 30 кг. |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка-каталка |
| Колір | Чорний з червоним |
- Ціна: 949 ₴


