
Біговел "Cosmo bike" дитячий червоний, EVA колеса (11-014 ЧЕР)
909 ₴
- В наявності
- Код: 11-014 ЧЕР
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел оснащений пенніми колесами, що робить його зручнішим, м’яким сидінням, що регулюється на висоті, жорсткою рамою з високоякісного пластику. Рукоятки прорізини, завдяки чому дитина міцно тримається за них. Це дуже зручно для транспортування шинок заднього колеса. Висота від підлоги до сидіння 36 см.
Характерики:
- колеса - 10 дюймів,
- матеріал коліс - EVA,
- рама - пластик,
- поворотний кермо,
- Висота сидіння регулюється,
- максимальне навантаження - до 30 кілограмів,
- Вага виробів - 2 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Колір | Червоний |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Беговел |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 909 ₴

