Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довжина деки - 56 див, ширина - 15 см. Діаметр колеса: 6 см. Ширина колеса: 4,5 див. Матеріал деки: пластик. Максимальне навантаження 70-80 кг Колеса з LED - підсвічуванням. Підшипник класу abec7. Це міцний і перевірений підшипник для пенниборда. Такий скейт пенні підійде початківцям і тим, хто має мінімальний досвід катання. Також, це відмінний варіант для тих, хто хоче оновити свою стару модель пенні борд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maximus |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 45 мм |
- Ціна: 669 ₴



