Шкільний пенал Kite K21-664-2 виконаний із міцного поліестеру. Компактна модель, яка поміститься навіть у заповненому рюкзаку. Містить 2 відділення на блискавці: одне основне — наймісткіше; друге — прозоре, на сіточці (в якому можна зберігати канцелярські дрібниці). Крізь сіточку добре видно вміст, це дуже зручно для швидкого пошуку потрібного предмета. За допомогою текної ручки-петлі зручно носити пенал у руках або підвішувати для зберігання. Пенал важить лише 40 г і зовсім не обважнює вагу рюкзака. Модель рекомендована для підлітків 9-12+ років.
ний дизайн із яскравими салатовими акцентами наповнить навчальні будні натхненням. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком K21-814L-3 і створіть неперевершений шкільний лук.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 основне та 1 сітчасте відділення на блискавці;
- розмір: 20x10x1,5 см;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- текна ручка-петля;
- матеріал — зносостійкий поліестер;
- всередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн;
- вага — 40 г;
- тип: пенал-косметичка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 г |
| Висота | 1.5 см |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Синій |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 239 ₴




