Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат від ТМ Best Scooter призначений для дітей від 5 років.
Конструкція самоката складана, що робить його компактним і зручним для транспортування.
Характеристики самоката:
- Матеріал деки — сталь;
- Матеріал стояння керма — сталь;
- Кермо алюмінієве;
- Кермо регулюється, має 3 рівні висоти — від 95 см до 105 см;
- Ширина керма: 36 см;
- Великі колеса PU — 200 мм;
- Подшипники - ABEC 7;
- Розміри деки — 52 х 10 см;
- - Корисна довжина деки — 32 см;
- Висота деки від підлоги — 11.5 см;
- Дека з наждачною поверхнею (антиковзна)
- Ножні сталеві гальма на задньому колесі;
- Складана підніжка — 8 см;
Максимальне навантаження: 70 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Висота рульової стійки | 105 см |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Синій |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка |
- Ціна: 1 599 ₴







