Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат призначений для дітей від 5 років. Конструкція самоката складана, що робить його компактним і зручним для перенесення.
Характеристики самоката:
- Обладнаний амортизатором;
- Ручне гальмо;
- Великі колеса 200 мм PU (поліуретан);
- Підшипники АВЕС 7;
- Висота керма регулюється від 88 см до 98 см;
- Ширина керма 40 см;
- Розміри деки: 53 х 10.5 см;
- Корисна довжина деки: 30 см;
- Матеріал рами: алюміній;
- Двоколірні гумові грипси;
- Ножне гальмо на задньому колесі;
- Складана підніжка;
- Підніжка
Максимальне навантаження: 70 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Висота рульової стійки | 98 см |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмо | Ручний |
- Ціна: 1 999 ₴









