Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел Tilly Balance 12 Matrix T-21259 обладнаний ручним гальмом на передньому колесі, що допомагає ще більше убезпечити дитину, біговел являє собою ефективний тренажер для зміцнення м'язів ніг і розвитку координації.
Дитячий біговел T-21259 має практичну конструкцію, висоту сидіння й керма можна регулювати, у такий спосіб біговел слугуватиме дитині ще довше, ця модель має ний і дуже красивий дизайн, над колесами є крила, на кермі красується дзвінок, ергономічне сидіння допомагає зробити їзду комфортнішою.
Особливості біговела Tilly Balance 12 Matrix:
- металева рама;
- симпатичний дизайн;
- надувні гумові колеса на спицях;
- діаметр коліс: 12 дюймів;
- нековзні кермові ручки;
- дзвінок на кермі;
- комфортне сидіння;
- регулюється висота керма та сидіння;
- переднє ручне гальмо: обіднє;
- крила;
- складана підніжка;
- максимально просте керування;
- вікова група: від 3 до 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Колір | Зелений |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Беговел |
| Гальмо | Ручний |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 799 ₴


