Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел 12 дюймів TILLY Concord T-212510 — це яскравий подарунок для ребенка, який тішитиме його кожну прогулянку!
Якщо малюк ще не досить дорослий для 2-колісного велосипеда, то біговел це те, що йому потрібно!
Відштовхуючись ніжками, біговелом легко керувати, водночас розвиваються різні групи м'язів, наприклад м'язи ніг і спини.
Сидіння регулюється за висотою. Кермо обладнане ручним гальмом.
Родзинкою цієї моделі є заднє дискове гальмо.
Колеса надувні, гумові, цей матеріал довговічний і зносостійкий.
З велобігом прогулянки будуть активнішими та веселішими!
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Сталева рама та вилка,
- Надувні колеса 12 дюймів,
- Алюмінієві диски,
- Ручне гальмо (дискове) на заднє колесо,
- Підніжка,
- Брызговики,
- Відбивачі світла,
- Сидіння з ручкою,
- Сидіння регулюється за висотою,
- М'яка накладка на кермі,
- Дзвінок,
- Для дітей від 2 до 5 років (на зріст від 86 см до 110 см)
- Вага 4,65 кг.
- Розмір паковальної коробки в см. - 58 х 16 х 31.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.65 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Колір | Блакитний |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Беговел |
| Гальмо | Ручний |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 899 ₴


