Рюкзак Kite K22-910M-1 виконаний з міцного поліестеру. Яскрава модель – справжній бестселер! Рюкзак поєднує в собі легкість, функціональність та трендовий дизайн з актуальним абстрактним патерном у пласкій графіці. Родзинка моделі – не поєднання поліестеру та еко-шкіри. Вражаюча феєрія відтінків і чарівна магія ліній приковує погляд і дарує натхнення.
Цей елегантний рюкзачок пасуватиме до будь-якого стилю і чудово поєднуватиметься навіть із сукнею чи спідницею. Незамінний аксесуар у гардеробі кожної юної леді!
Модель рекомендована підлітків від 12 років та дорослих, зростом 145 – 175 см.
Рюкзак Kite K22-910M-1 зовні:
- зручна ущільнена спинка з еко-шкіри;
- регульовані лямки – комфортні та м’які;
- кишеня на спинці, на блискавці (на всю глибину рюкзака);
- об'ємна передня кишеня на блискавці;
- текна ручка-петля та міні-петелька для підвішування рюкзака;
- практичне посилене дно з еко-шкіри;
- високоякісна фурнітура - надійні блискавки, які не підведуть у відповідальний момент;
- декор: принт – трендовий патерн в плоскій графіці, підвіска-тасьма на карабіні, 3D раббер бейдж зі світловідбиваючою окантовкою.
Рюкзак Kite K22-910M-1 всередині:
- 1 відділення;
- кишеня для планшета з флісом, що захищає екран гаджета;
- кишеня для телефона з флісом;
- кишеня на блискавці;
- зручний внутрішній органайзер для дрібниць з кишеньками;
- резинка з сіточкою для пляшечки з водою або невеликого термоса;li> >міцна ована підкладка сірого кольору;
- текна петелька для ключів;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак створює ефектний капсульний комплект в дуеті з пеналом Kite K22-653-4.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють дуже плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 562 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29.5 см |
- Ціна: 1 787 ₴











