Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний пенал K23-680-2 в патріотичному дизайні виготовлений із міцного поліестеру. Лаконічна модель з 1 відділенням на блискавці. Пенал дуже легкий і компактний: у об'ємному відділенні легко знайти необхідну канцелярію. Завдяки чудовій місткості, все необхідне приладдя для писання завжди буде під рукою.
Модель рекомендована для учнів середньої та старшої школи. Креативний патріотичний дизайн сподобається підліткам.
Еталонна європейська якість — гарантія довгої експлуатації. Кольори довго зберігають свою первинну насиченість, а блискавка працює надійно та плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частим використанням на кожному уроці.
Особливості:
- 1 основне відділення на блискавці – зручне та містке;
- розмір: 19,5x8x3,5 см – компактний та легкий;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – для довгої експлуатації;
- матеріал — зносостійкий поліестер, всередині — міцна ована підкладка;
- ний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 г |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 225 ₴




