
Каталка мотоцикл "Мото Байк" синій, Kinderway (11-006 СИНІЙ)
829 ₴
- В наявності
- Код: 11-006 СИНИЙ
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Мотоцикл для катання дитини оснащений ергономічним сидінням, що впливає на правильне положення суглобів малюка під час їзди.
- Прогумовані безшумні колеса виконані з спеціального зносостійкого пластику.
- Широкі колеса забезпечують відмінне ковзання по поверхні і не залишають чорних слідів.
- Зручні ручки з антиковзаючим покриттям.
- Рульове обмеження запобігає вивертання керма вліво і вправо.
- Мотоцикл має низький центр тяжіння, що гарантує стійкість під час катання.
Особливості:
- ергономічне сидіння;
- прогумовані пластикові колеса;
- безшумна їзда;
- не залишає чорних слідів на поверхні;
- ручки з антиковзаючим покриттям;
- пластиковий корпус;
- розмір 66*28*48 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinderway |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 48 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 66 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Мотоцикл |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Полиэтилен |
- Ціна: 829 ₴


