Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги мотоцикла відзначать не лише діти, а й дорослі, адже виріб є ергономічним та безпечним. Завдяки широким надійним колесам дитина легко утримає рівновагу на мотоциклі. Виготовлено іграшку з якісного пластику. Сучасний продуманий дизайн виробу формує неповторний іграшки.
Особливості: ручки виготовлені з м'якого, еластичного матеріалу, є спеціальна ручка для комфортного перенесення мотоцикла
Розміри моделі 71,5*51*35 см. Вага байка - 2,7 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 35 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 71.5 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Мотоцикл |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 999 ₴





