Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел Hape двоколісний жовтогарячий підходить дітям від 2 до 6 років. Спостерігайте, як впевненість дитини набирає швидкість разом із цим біговелом. Він має ний вигляд, немов байк! Завдяки яскравому жовтогарячому кольору, міцним шинам і зручному сидінню дитина буде дуже щаслива, катаючись на ній.
Обмежувач керма полегшує малюкам керування, а амортизатор під м'яким сидінням захищає від ударів. Шини, які ніколи не спускаються, захищені від проколів і виготовлені з твердої гуми, наповненої EVA.
Дитина покращить рівновагу та координацію рухів, налаштовуючись кататися на цьому біговелі, що допоможе їй перейти на велосипед із педалями, коли вона стане старшою.
• Дітям сподобається дизайн цього приголомшливого біговела. Він має вигляд мінібайка для бездоріжжя або гірського велосипеда.
• Це ідеальний тренувальний біговел, щоб навчитися балансувати на двох колесах. Діти зміцнять свою впевненість і покращать рівновагу, що дасть змогу легко перейти на велосипед із педалями.
• Обмежувач кермового керування допомагає дітям легше керувати біговелом. Він також має амортизатор під гнучким і м'яким сидінням, яке захищає дітей від ударів.
• Шини міцні — виготовлені з гуми та заповнені EVA. Вони стійкі до проколів і не можуть здутися.
• Дитина навчиться любити активний і спортивний спосіб життя з біговелом Hape.
Обмежувач керма полегшує малюкам керування, а амортизатор під м'яким сидінням захищає від ударів. Шини, які ніколи не спускаються, захищені від проколів і виготовлені з твердої гуми, наповненої EVA.
Дитина покращить рівновагу та координацію рухів, налаштовуючись кататися на цьому біговелі, що допоможе їй перейти на велосипед із педалями, коли вона стане старшою.
• Дітям сподобається дизайн цього приголомшливого біговела. Він має вигляд мінібайка для бездоріжжя або гірського велосипеда.
• Це ідеальний тренувальний біговел, щоб навчитися балансувати на двох колесах. Діти зміцнять свою впевненість і покращать рівновагу, що дасть змогу легко перейти на велосипед із педалями.
• Обмежувач кермового керування допомагає дітям легше керувати біговелом. Він також має амортизатор під гнучким і м'яким сидінням, яке захищає дітей від ударів.
• Шини міцні — виготовлені з гуми та заповнені EVA. Вони стійкі до проколів і не можуть здутися.
• Дитина навчиться любити активний і спортивний спосіб життя з біговелом Hape.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 45 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 17 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1092 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Біговел |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6943478036772 |
- Ціна: 8 673 ₴







