Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація:
1. басейн
2. гірка
3. фонтанчик
4. 6 кульок діаметром 8 см
5. гірка для м'ячиків
6. надувні іграшки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 122 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 333 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 229 мм |
- Ціна: 2 929 ₴










