
Надувне односпальне ліжко-матрац із вбудованим насосом Intex, 99х191х30 см (64116)
1 679 ₴
- В наявності
- Код: 64116
Невисока надувна двоспальне ліжко серії Mid-Rice Airbed виготовлена за технологією Fiber-Tech. Внутрішні перегородки зроблені з безлічі поліефірних волокон, за рахунок чого ліжко стає набагато міцніше і легше. Поперечне розташування ребер жорсткості надає ліжку необхідну твердість і пружність.
Завдяки новій технології практично виключений розрив внутрішніх перегородок, ліжко стала стійкою і стабільною, значно зросла надійність і довговічність виробу. Флокірована покриття ліжка не дає зісковзувати білизни, і в той же час легко чиститься. Вбудований електронасос дозволяє швидко надувати і здувати ліжко і дає можливість відрегулювати її пружність. При відсутності електрики, ліжко можна накачати механічним насосом. Для цього в центрі клапана розташований отвір для підключення механічного насоса. У комплект входить сумка для перенесення ліжка і самоклеюча латочка.
Характеристики товару
- Розмір: 99х191х30 см;
- Вага упаковки: 4,6 кг;
- Товщина верхньої і бічних стінок: 0,53 мм;
- Товщина нижньої стінки: 0,38 мм;
- Потужність насоса: 90 вт;
- Продуктивність насоса: 450 л / хв;
- Час накачування 105 сек.;
- Максимальне навантаження: 136 кг;
Комплектація товару
- Надувне ліжко;
- Вбудований електронасос 220 В;
- Інструкція;
- Cамоклеюча латочка;
- Сумка для зберігання і перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 1 679 ₴






