
Надувний ігровий центр басейн "Юрський період", Intex (56132)
2 299 ₴
- В наявності
- Код: 56132
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний ігровий центр Intex 56132 Юрський період для дітей віком від 2 років виконаний з міцного вінілу, який стійкий до механічних пошкоджень та ультрафіолетових променів.
Центр включає кілька різноманітних елементів, що створюють веселий настрій:
- басейн із яскравими забарвленнями;
- фонтан у вигляді вулкана;
- 3 надувні динозаври, 2 кактуси і кульки.
Водний дитячий центр Інтекс 56132 легко встановлюється та надується за допомогою насоса. Завдяки компактним розмірам та дизайну, цей товар ідеально підходить для використання на ділянці, пляжі, на селі або в таборі. Дитячий надувний центр – це чудовий вибір для тих, хто шукає захоплюючу та безпечну розвагу влітку для ваших дітей.
Характеристики:
Матеріал - вініл 0.36 мм.
Розмір - 201х201х36 см.
Товщина матеріалу - 0.36 мм.
Об`єм води - 410 л.
Вага - 10 кг.
Вік - від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 201 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 201 мм |
- Ціна: 2 299 ₴





