
Надувний матрац для відпочинку 137x191x22 з електричним насосом від USB, Intex (64012)
3 599 ₴
- В наявності
- Код: 64012
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Можливість використання: у приміщенні або на відкритому повітрі. Колір синій. Максимальне навантаження: 170 кг. Матеріал ламінований ТПУ: 2-х шаровий, товщина 0.3 мм. Поверхня: покриття флоковане, товщина 0.15 мм. Внутрішня фіксація: система перегородок - вертикально-балкова (подовжня). Внутрішня технологія: Fiber-Tech - систему підтримки з 1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом. Кількість місць: 1,5 місний. Розмір: 137 х 191 см. Розмір габаритний (заводський): 137 х 191 х 22 см. Зовнішній електричний насос для простого та швидкого надування, набір насадок "3 в 1" для різного діаметра клапанів входить до комплектації насоса.
До комплекту надувного матраца Intex 64012 входить:
- Електричний насос (150 л/хв) USB 5V-2A
- Чохол для насоса
- Сумка для зберігання та транспортування матраца
- Дві заплатки (без клею)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 3 599 ₴






