
Надувний одномісний матрац чорний 99x191x25 см з підголівником, Intex (64141)
799 ₴
- В наявності
- Код: 64141
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац — ліжко, паковання — коробка. Характеристики: розміри 191*99*25 см, вага — 3,2 кг, максимальне навантаження — 136 кг, матеріал — ПВХ із велюровим покриттям, товщина матеріалу 0,38/0,53 мм.
Додаткова вбудована подушка — зголов'я
Висота з підголівником: з підголівником 30 см; Це додатковий бонус для комфорту: ✓ мобільність: можливість використання без дод. подушок; ✓ комфортний сон: використовуючи дод. подушки, вони не сповзатимуть, не падатимуть під час сну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 799 ₴




