Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний біговел Hape підходить дітям від 1,5 до 3 років. Такий вид транспорту без педалей розвиває м'язи, координацію рухів, вміння тримати баланс і рівновагу. Дитина вчиться розганятися й керувати біговелом за допомогою керма.
Біговел Hape безпечний проміжний етап перед тим, як малюк навчиться кататися на дорослому педальному велосипеді.
Особливості:
• легка та міцна алюмінієва рама;
• зручне сидіння, яке можна регулювати по горизонталі, з огляду на довжину рук дитини;
• додаткова безпека завдяки обмеженню повороту керма до 60°;
• збирається швидко й без інструментів;
• колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU);
• яскравий сучасний дизайн;
• зручна для дитячих ручок прогумована ручка;
• максимальна вага дитини: 25 кг;
• відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Біговел Hape безпечний проміжний етап перед тим, як малюк навчиться кататися на дорослому педальному велосипеді.
Особливості:
• легка та міцна алюмінієва рама;
• зручне сидіння, яке можна регулювати по горизонталі, з огляду на довжину рук дитини;
• додаткова безпека завдяки обмеженню повороту керма до 60°;
• збирається швидко й без інструментів;
• колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU);
• яскравий сучасний дизайн;
• зручна для дитячих ручок прогумована ручка;
• максимальна вага дитини: 25 кг;
• відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0105 |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Діаметр задніх коліс | 18,2 см |
| Діаметр передніх коліс | 18,2 см |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Максимальна вага дитини, кг | 25 |
| Матеріал | метал, інші, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія (АФК) | Біговел |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Регулювання положення керма за висотою | Немає |
| Регулювання сидіння за висотою | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6943478034211 |
- Ціна: 2 226 ₴











