Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі самокати серії «Maxi; Deluxe» з колесами, що світяться, розроблені швейцарським ом Micro. Вони мають високу міцність та надійність, що дозволяє експлуатувати їх не тільки дітям, а й підліткам.
- Т-подібна стійка самоката дозволяє регулювати висоту керма в межах 67 - 91 см.
- Для зручності зберігання або транспортування стійку можна з легкістю від'єднати.
- Дитячий самокат оснащений посиленою платформою.
- Всі самокати мають запатентований унікальний механізм нахилу і повороту під час керування.
- М'який пластик самоката і закруглені краї роблять його безпечним для дітей молодшого віку і допомагають уникнути травм.
- Колеса з підсвіткою.
- Дитячий триколісний самокат.
- Сильні надійні гальма.
- Максимально допустиме навантаження - 50 кг.
- Максимально допустимий зріст дитини - 150 см.
- Вага самоката - 2,5 кг.
Самокати Micro сприяють розвитку координації руху, стимулюють фізичну активність і навчають тримати баланс.
Колір самоката - синій.
Рекомендовано для дітей від 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота рульової стійки | 91 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Колір | Синій |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Швейцарія |
- Ціна: 4 699 ₴











