Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мрієте стати крутим майстром дизайну? Тоді новий набір DIY Airbrush Art Fashion Design саме для вас!
Це нова креативна концепція, яка пропонує перетворити звичайну сумку на унікальну та яскраву за допомогою ергономічного аерографа. Як завжди, все дуже просто та легко.
помістіть маркери всередину аерографа та починайте!
Ви можете зробити свій дизайн або використовувати трафарети з набору. ВАВ-ефект гарантований!
Як це працює:
1. Нанесіть самоклейні трафарети на сумку. Помістіть один маркер всередину аерографа та натисніть для створення шаблону.
2. Створюйте дивовижні колірні ефекти за допомогою зміни кольору! Використовуйте маркери різних кольорів, щоб створити чарівні поєднання та відтінки.
У наборі:
- 1 сумка;
- 1 аерограф;
- 5 маркерів;
- трафарети.
Особливості та характеристики:
- допомагає розвивати творчі здібності дитини;
- стане чудовим подарунком для дівчинки;
- для гри необхідні батарейки 2 шт.х1.5V АА/LR6 (не входять до комплекту).
Це нова креативна концепція, яка пропонує перетворити звичайну сумку на унікальну та яскраву за допомогою ергономічного аерографа. Як завжди, все дуже просто та легко.
помістіть маркери всередину аерографа та починайте!
Ви можете зробити свій дизайн або використовувати трафарети з набору. ВАВ-ефект гарантований!
Як це працює:
1. Нанесіть самоклейні трафарети на сумку. Помістіть один маркер всередину аерографа та натисніть для створення шаблону.
2. Створюйте дивовижні колірні ефекти за допомогою зміни кольору! Використовуйте маркери різних кольорів, щоб створити чарівні поєднання та відтінки.
У наборі:
- 1 сумка;
- 1 аерограф;
- 5 маркерів;
- трафарети.
Особливості та характеристики:
- допомагає розвивати творчі здібності дитини;
- стане чудовим подарунком для дівчинки;
- для гри необхідні батарейки 2 шт.х1.5V АА/LR6 (не входять до комплекту).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 см |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AIR016 |
| Вага | 0.43 кг |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЭД | 4202929800 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3555801455179 |
- Ціна: 1 263 ₴


