Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мрієте стати крутим майстром дизайну? Тоді набір для творчості DIY Airbrush plush Неон міні сюрприз для вас!
У наборі:
- 1 м'яка іграшка;
- 1 аерограф-насос;
- 2 маркери;
- 25 трафаретів.
Розмір іграшки: 10 см.
Набір рекомендований для дітей від 6 років.
У наборі:
- 1 м'яка іграшка;
- 1 аерограф-насос;
- 2 маркери;
- 25 трафаретів.
Розмір іграшки: 10 см.
Набір рекомендований для дітей від 6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 см |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AIR020 |
| Вага | 0.19 кг |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3555801455216 |
- Ціна: 522 ₴






