Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Canal Toys DIY Style 4 Ever Cкрапбукінг-розмальовка допоможе розкрити ваш талант і зафіксувати в пам'яті найкращі моменти!
У наборі:
- стрічка забарвлення (4 метри);
- 2 аркуші стикерів: 50 штук;
- 12 кольорових олівців.
Набір рекомендований для дітей від 6 років.
У наборі:
- стрічка забарвлення (4 метри);
- 2 аркуші стикерів: 50 штук;
- 12 кольорових олівців.
Набір рекомендований для дітей від 6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 см |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OFG288 |
| Вага | 0.19 кг |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3555801288043 |
- Ціна: 115 ₴




