Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте Enchantimals — компанію чарівних дівчаток, що мають особливий зв'язок зі своїми найкращими друзями-звірятами. Папуга Прита (15 см) із серії "Міські хвостики" дружить із маленькою Флаттер, яка завжди пурхає поруч!
Спідниця, пов'язка та черевички папуги Прити знімаються, тож з нею можна також грати в переодягання. Крила прикріплюються до рук ляльки, тому діти можуть допомогти їй розправити розкішні "перишки". У неї та її подружки Флаттер є чарівні аксесуари для творчої гри. Діти з захопленням розігруватимуть сценки за участю найкращих друзів Enchantimals!
Спідниця, пов'язка та черевички папуги Прити знімаються, тож з нею можна також грати в переодягання. Крила прикріплюються до рук ляльки, тому діти можуть допомогти їй розправити розкішні "перишки". У неї та її подружки Флаттер є чарівні аксесуари для творчої гри. Діти з захопленням розігруватимуть сценки за участю найкращих друзів Enchantimals!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchantimals |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 22 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 13 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HHB89 |
| Вага | 0.2 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 8 |
| Матеріал | пластик, струм |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | City Tails |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 194735063116 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 379 ₴







