
Лялька Barbie Дримтопія Чарівна принцеса темна шатенка у фіолетовій спідниці (HGR00-HGR02)
408 ₴
- Немає в наявності
- Код: HGR00 HGR02
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З ляльками-принцесами Barbie серії "Дрімтопія" казкові мрії стають реальністю!
Принцеси Barbie одягнені відповідно до свого королівського статусу: у корсети з принтом зі звірятками та самоцвітами, а також шовкові спідниці яскравих кольорів. На голові кожної ляльки Barbie — знімна тіара, а доповнюють образ туфельки з бантиками.
Завдяки такій кількості фантастичних деталей, ляльки-принцеси Barbie серії "Дрімтопія" надихають дітей віком від 3 років на розігрування нескінченних казкових сюжетів.
Ляльки не можуть стояти без підтримки.
Принцеси Barbie одягнені відповідно до свого королівського статусу: у корсети з принтом зі звірятками та самоцвітами, а також шовкові спідниці яскравих кольорів. На голові кожної ляльки Barbie — знімна тіара, а доповнюють образ туфельки з бантиками.
Завдяки такій кількості фантастичних деталей, ляльки-принцеси Barbie серії "Дрімтопія" надихають дітей віком від 3 років на розігрування нескінченних казкових сюжетів.
Ляльки не можуть стояти без підтримки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 32 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HGR00 |
| Вага | 0.2 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503002100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Матеріал | пластик, струм |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | Дримтопія |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 194735055784 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 408 ₴



