Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Barbie "Модиці" відомі своєю різноманітністю: їхній неповторний зовнішній вигляд і модні образи заохочують створювати сюжети гри про реальний світ і мріяти без обмежень. Завдяки широкій різноманітності відтінків шкіри, типів фігур, кольору очей і волосся ляльки відбивають світ очима сучасних дітей, а їхні ні образи та модне вбрання допомагають їм вирізнятися й бути унікальними особистостями!
Зустрічайте першу ляльку Barbie "Модниця" з брекетами! Широка усмішка, рожеві сонцезахисні окуляри в оправі у формі квіточок і жовті босоніжки на підборах — образ із безліччю деталей надає їй популярності. У неї волосся кольору блонд і традиційне для Barbie фігура. Лялька яскраво заявляє про себе в райдужному платті прямого крою з акцентними рукавами-рюшами!
Вибирай ляльку, яка подобається тобі найбільше, або ту ляльку, яка схожа на тебе, твоїх друзів або рідних. Збери всіх подружок разом для модного дефіле, на вечірку або на прогулянку!
Ляльки Barbie не можуть стояти без підтримки. Взуття з плоскою підошвою підходить для ляльок із шарнірними щиколотками або плоскими стопами. Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
Зустрічайте першу ляльку Barbie "Модниця" з брекетами! Широка усмішка, рожеві сонцезахисні окуляри в оправі у формі квіточок і жовті босоніжки на підборах — образ із безліччю деталей надає їй популярності. У неї волосся кольору блонд і традиційне для Barbie фігура. Лялька яскраво заявляє про себе в райдужному платті прямого крою з акцентними рукавами-рюшами!
Вибирай ляльку, яка подобається тобі найбільше, або ту ляльку, яка схожа на тебе, твоїх друзів або рідних. Збери всіх подружок разом для модного дефіле, на вечірку або на прогулянку!
Ляльки Barbie не можуть стояти без підтримки. Взуття з плоскою підошвою підходить для ляльок із шарнірними щиколотками або плоскими стопами. Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 33 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HPF73 |
| Вага | 0.19 кг |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 9503002100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Серія | Модники |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 0194735157488 |
- Ціна: 567 ₴


