Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний ігровий центр "Баскетбол"
Габаритні розміри у надутому вигляді: 208-104-97 див.
Матеріал - високоякісний вініл.
Товщина матеріалу - 0,3 мм.
Вага - 3,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 2080 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 1040 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 970 мм |
- Ціна: 609 ₴





