
Надувний ігровий центр "Дінозаври" 249х191х109 см, Intex (57444)
2 359 ₴
- В наявності
- Код: 57444
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий ігровий центр Intex Dinosaur Play Center являє собою надувний міні-басейн з гіркою. Ігровий центр призначений для активних ігор одного або двох дітей від 3 до 6 років. Центр являє собою надувну конструкцію – м'яку і безпечну. Якщо до ігрового центру підключити звичайний садовий шланг, то вийде басейн з маленьким водоспадом. Спеціальний водостік запобігає перелив басейну. В комплект 6 різнокольорових пластикових кульок.Насос купується окремо.Розміри у надутому стані: 249 х 191 х 109 див. Високі борти для додаткової безпеки.Місткість басейну 216 л (максимальний рівень води 16 см).Для дітей від 3 до 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 109 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 249 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 191 мм |
- Ціна: 2 359 ₴





