Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей кольоровий дерев'яний беговел з 2 колесами дасть можливість маленькому непосиді відчути себе гонщиком. Відштовхуючись ногами, малюк вчиться тримати рівновагу і готується до їзди на справжньому велосипеді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 41 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 63 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50378 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Висота сидіння, верхнє положення, см | 47 |
| Висота сидіння, нижнє положення, см | 37 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Діаметр заднього колеса, см | 29 |
| Діаметр переднього колеса, см | 29 |
| Дзвіночок | Да |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 2 |
| Кількість положень сидіння | 3 |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал колеса | пластик |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Біговел |
| Підніжка | Немає |
| Регульована кермова стійка | Немає |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Гальмо | Немає |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Штрихкод | 6934510503789 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 62 ₴




