
Надувний матрац для плавання Intex, 183х69 см (59720)
269 ₴
- В наявності
- Код: 59720
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац для плавання надувний, пакування - п/е пакет. Розміри надутого вироби - 183х69 див. Максимальне навантаження - 80 кг Кількість повітряних камер - 3. Матеріал - вініл. Товщина матеріалу - 0,18 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних камер | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Ціна: 269 ₴







