Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац надувний, пакування - п/е Характеристики: розміри 188х71 см, вага виробу - 1 кг, матеріал - вініл, товщина матеріалу - 0,28 мм В комплекті ремнабір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
- Ціна: 389 ₴









