Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дитячий "Спайдермен". Рюкзак чудово підійде для учнів середньої школи. Місткий та зручний рюкзак з яскравим принтом сподобатися будь-якому хлопчику.
- ущільнена спинка з м'якими вставками
- світловідбиваючі елементи з боків
- 2 бічні кишені на блискавці
- регульовані лямки з м'якими вкладками
- матеріал - поліестер
- 1 відділення на блискавці
- спереду велика кишеня та 1 кишеня на блискавці
- ьна фурнітура
- ручка для підвішування є
Вік - від 6 Років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 10 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 449 ₴


