Ортопедичний ранець торгової марки Josef Otten підійде для учнів 1-3 класів.
Ця модель має всі необхідні характеристики, яким повинен відповідати ортопедичний ранець.
Каркасна форма рюкзака допомагає розподілити навантаження і захищає від врізання в спину дитини країв підручників і інших гострих предметів. Також ранець з твердим корпусом тримає форму, не мне зошити і книги, і не падає, коли його ставлять. Ортопедична спинка має кілька щільних подушечок, обтягнутих дихаючої сітчастої тканиною, які допомагають підтримувати правильну поставу.
Регульовані м'які лямки шириною 5 см кожна мають S-подібну форму, завдяки якій зручно облягають плечі дитини. Допомагають рівномірно розподілити навантаження по всій спині школяра.
Мінімальний розмір і мала вага рюкзака чудово підходить для учнів початкових класів. При цьому місткість ранця не постраждала. У нього вільно поміщається в 4-5 підручників, папка для праці, альбом, зошити та ін
Ранець має одне основне відділення з двома перегородками всередині, яке легко розстібається за допомогою блискавки. Спереду знаходиться кишеня для пенала, з боків - дві кишені на липучці, куди зручно складати всякі дрібниці і пляшку для води.
На лицьовій стороні ранця та на лямках є світловідбиваючі елементи, які в темний час доби зроблять вашу дитину помітним на дорозі. Ранець виготовлений з щільного водовідштовхувального матеріалу, має щільне дно з ніжками, що захистить вміст від намокання.
Рюкзак розкладається як "трансформер", що дуже зручно при пранні. Вік - від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Людина-павук |
- Ціна: 465 ₴



