Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ортопедичний ранець торгової марки Josef Otten підійде для учнів 1-3 класів.
Характеристики:
- ортопедична вентильована спина
- зручні шлейки, які рівномірно розподіляють вагу рюкзака, повторюють контури тіла, щільно фіксують рюкзак на спині і не тиснуть на плечі. Шлейки регулюються по довжині для правильного розміщення рюкзака на спині залежно від росту дитини.
- одне містке відділення оснащене роздільниками, які передбачені для вертикального розміщення і фіксації підручників, що допомагає утримувати баланс
- на лямках і бічних кишенях рюкзака розташовані світловідбиваючі елементи, які забезпечують видимість школяра на дорозі в темний час доби
- рюкзак має надійні і зручні замки
- дно ранця ущільнений і добре тримає форму
- кишені - 1 передня і 2 бокові кишені
Рюкзак розкладається як "трансформер", що дуже зручно при пранні. Вік - від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Рожевий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 429 ₴


