Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ортопедичний ранець торгової марки Josef Otten підійде для учнів 1-4 класів. Ця модель має всі необхідні характеристики, яким повинен відповідати ортопедичний ранець:
- Каркасна форма рюкзака допомагає розподілити навантаження і захищає від врізання в спину дитини країв підручників і інших гострих предметів. Також ранець з твердим корпусом тримає форму, не мне зошити і книги, і не падає, коли його ставлять.
- Ортопедична спинка має кілька щільних подушечок, обтягнутих дихаючої сітчастої тканиною, які допомагають підтримувати правильну поставу.
- Регульовані м'які лямки шириною 5 см кожна мають S-подібну форму, завдяки якій зручно облягають плечі дитини. Допомагають рівномірно розподілити навантаження по всій спині школяра.
- Мінімальний розмір 34х26х14,5 см і маленька вага рюкзака 850 гр чудово підходить для учнів початкових класів. При цьому місткість ранця не постраждала. У нього вільно поміщається в 4-5 підручників, папка для праці, альбом, зошити та ін
- Ранець має одне основне відділення з двома перегородками всередині, яке легко розстібається за допомогою блискавки. Спереду знаходиться кишеня для пенала, з боків - дві кишені на липучці, куди зручно складати всякі дрібниці і пляшку для води.
- На лицьовій стороні ранця та на лямках є світловідбиваючі елементи, які в темний час доби зроблять вашу дитину помітним на дорозі.
- Ранець виготовлений з щільного водовідштовхувального матеріалу, має гумове дно, що захистить вміст від намокання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 850 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Рожевий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 449 ₴


