Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ортопедичний ранець торгової марки Josef Otten підійде для учнів 1-4 класів. Ця модель має всі необхідні характеристики, яким повинен відповідати ортопедичний ранець:
- Каркасна форма рюкзака допомагає розподілити навантаження і захищає від врізання в спину дитини країв підручників та інших гострих предметів. Також ранець із твердим корпусом тримає форму, не мені зошити та книги, і не падає, коли його ставлять.
- Ортопедична спинка має кілька щільних подушечок, обтягнутих дихаючою сітчастою тканиною, які допомагають підтримувати правильну поставу.
- Регульовані м'які лямки шириною 5 см кожна мають S-подібну форму, завдяки якій зручно облягають плечі дитини. Допомагають поступово розподілити навантаження по всій спині школяра.
- Мінімальний розмір 34х26х14,5 см і маленька вага рюкзака 850 гр чудово підходить для учнів початкових класів. При цьому місткість ранця не постраждала. У нього вільно міститься 4-5 підручників, папка для праці, альбом, зошити та ін.
- Ранець має одне основне відділення з двома перегородками всередині, яке легко розстібається за допомогою блискавки. Спереду знаходиться кишеня для пеналу, з боків – дві кишені на липучці, куди зручно складати всякі дрібниці та пляшечку для води.
- На лицьовій стороні ранця і на лямках є світловідбиваючі елементи, які в темний час доби зроблять Вашу дитину помітною на дорозі.
- Ранець виготовлений із щільного водовідштовхувального матеріалу, має прогумоване дно, що убезпечить вміст від намокання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 850 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний з рожевим |
- Ціна: 469 ₴






