Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний ортопедичний "Метелики" відмінно підійде школярам молодших класів.
Інтегровані в корпус світловідбиваючі елементи роблять рюкзак добре помітним в сутінки та темний час доби.
Жорсткий каркас і вентильована ортопедична спинка допомагають рівномірно розподілити навантаження на спину дитини, забезпечують профілактику сколіозу.
М'які лямки анатомічного крою регулюються по довжині і зручно облягають плечі.
Посилене дно, міцна ручка в гумовому чохлі, надійна фурнітура забезпечують зручність і надійність експлуатації рюкзака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 349 ₴


