Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вагома перевага ранця – місткий передня кишеня на липучці і 2 бічних. Останні в свою чергу затягуються з допомогою бігунка. У них зручно покласти пляшечку з водою, термос парасольку чи яблучко.
Характеристика:
- жорсткий каркас
- ортопедична спинка
- 1 основне відділення, 2 внутрішніх перегородки, 2 бічних кишені, великий передній кишеню.
- S-образні анатомічні регульовані по довжині лямки, пряжки з важелем для зручного використання
- світловідбиваючі елементи на лямках, на передньому і бічних кишенях
- картка для персональних даних власника
- водонепроникна тканина, стійка до впливу зовнішніх факторів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 319 ₴


