Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак молодіжний "Crazy dog". Зручний, практичний рюкзак для повсякденного використання. Рюкзак з відділеннями на блискавці, зовнішній кишені, лямки регулюються по довжині.
Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 439 ₴


