Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак молодіжний "NB Stripes" з відділенням для ноутбука. Зручний, практичний рюкзак для повсякденного використання з відділенням для ноутбука. Рюкзак з відділенням на блискавці, зовнішній кишені, лямки регулюються по довжині.
Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 14 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Стать | Для хлопчиків |
- Ціна: 249 ₴


