Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак молодіжний "Polo", розмір 44*30*17см. Рюкзак відмінно підійде для повсякденних прогулянок, подорожей, зручно взяти з собою на навчання.
Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 599 ₴


