Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний каркасний "STAR" для дівчинки на одне основне відділення, 1 додаткове спереду, 2 бічні кишені. Департменталізація відсіків усередині, світловідбивні елементи, ущільнене дно Jeep. Жорстка спинка з м'якими нашивками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kidis |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 499 ₴



