Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний каркасний "Спортивні машини Super Hard Base" для хлопчиків. На 2 відділення, 1 бокова кишеня для пляшки, 1 на липучці.
Характеристики:
- Ортопедична спинка.
- Ергономічна ручка.
- Жорстке непровисающее дно.
- Світловідбиваючі елементи.
Вік - від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Willy |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Германия |
- Ціна: 409 ₴



