Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який Рюкзак — 4 відділення + 2 бічних кишені.
- Ортопедична спинка.
- Ергономічна ручка.
- Жорстке не провисающее дно.
- Світловідбиваючі елементи.
- Пенал-косметичка в наборі.
Рюкзак для школи, який ідеально підійде дівчатам, виглядає дуже цікаво. Також модель дуже практична і надійна, функціональна і продумана до дрібниць.
Вік - від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Willy |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 12 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 27 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Германия |
- Ціна: 519 ₴



