Рюкзак каркасний "Lazy Time" призначений для дівчинки.
Важливо враховувати всі фактори при виборі ранця, щоб Ваша дівчинка мала ідеальну поставу. Гарне зображення додасть легкості в навчальні будні, а анатомічна вентильована спинка максимально точно буде повторювати контур хребта. Широкі зручні лямки не будуть навантажувати плечі дитини. Дно виготовлене з високоміцного водовідштовхувального матеріалу, який легко чиститься і миється. При пранні портфель не втрачає своїх барвистих квітів і залишається без змін. Світловідбиваючі елементи по всьому периметру зробить видимим дитини в темний час доби.
Каркасний ранець, за словами ортопедів, не повинен перевищувати вагу до 1 кг, тому фірма виготовила по всім необхідним стандартам. Він має ідеальну рівну форму короби і вага до 1 кг Дно рюкзака не опускається нижче 4 см від талії дитини, а верхній край рюкзака знаходиться на рівні плечей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 950 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 16 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 649 ₴








