Рюкзак призначений для школярів молодших класів. Рюкзак формує правильну поставу, шлейки рівномірно розподіляє вагу по спині. На рюкзаку розміщені світловідбиваючі елементи, які забезпечують безпеку в темний час доби. Якщо рюкзак носять батьки , то ручка зверху Вас приємно здивує зручністю.
Характеристики:
Ортопедична спинка , прогумована ручка, надійні замки, посилене дно, 1 відділення, внутрішніх перегородок, 1 передня і 2 бокові кишені, світловідбиваючі елементи.
Ортопедичний каркасний рюкзак має роздільник для книг або зошитів, альбомів з фіксаторами. Це дозволяє розмістити важкі підручники нерухомо, що сприяє балансу тіла дитини, щоб його спина не навантажувалася від ваги. Сучасний дизайн не залишить дитину непомітним в міській суєті, а наявність світловідбиваючих елементів додасть безпеки в темний час доби.
Високоміцний матеріал стійкий до розривів, легко чиститься й не вигорає. Виходячи з вище написаного можна впевнитися, що дана фірма рюкзака подбала про здоров'я і про безпеку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13 см |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний з жовтим |
- Ціна: 399 ₴






