Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний плакат "Букварик". Сенсорні кнопки, вологостійка поверхня, можливість розмістити як на столі, так і стіні. Плакат розповідає кольори, літери, цифри, скоромовки, співає пісню має три режими: навчання, іспит, гра. Розмір плаката 62*46 см. Має регулятор гучності. Мова російська.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мови | Російська |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 23 мм |
| Довжина упаковки | 49 мм |
| Ширина упакування | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 339 ₴



