Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару:
- Особливості : ручки - гумові, сидіння і диски - пластмасове, покришки - гумові.
- Діаметр ручок - 3 див.
- Розміри коліс: діаметр - 16 см, ширина -5 див.
- Розвиває у малюка відчуття балансу і тренує групи м'язів дитини
- Максимальне навантаження: 20 кг
- Вага: 3,9 кг
- Передбачена широка ручка для зручного перенесення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 28 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 52 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість коліс беговела | 4 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Тип | Беговел |
- Ціна: 579 ₴



