Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка "Джип", ТМ Оріон, упаковка - п/е пакет.
Особливості:
- звукові ефекти (сигнав на рулі)
- передні коліща повертаються
- зручний багажник під сидінням
- висока спинка, на яку малюк може спиратися
- Матеріал – пластик, метал.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 48.5 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 68 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Машинка-каталка |
- Ціна: 649 ₴





