Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- звукові і світлові ефекти (сигнал на кермі, світло фар)
- передні колеса повертаються на 90 градусів.
- зручний багажник під сидінням
- висока спинка, на яку малюк може спиратися
- максимальне навантаження - 27 кг
- Спереду і ззаду упори від перекидання
Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinderway |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 28 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 60 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 28 см |
| Тип | Машинка-каталка |
| Тип харчування | Батарейки |
| Упаковка | Полиэтилен |
| Основні | |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 469 ₴




